מדריכים

אריזה והובלת דירה בחולון

כשאנחנו מחפשים חברת הובלות, אנחנו תמיד נעדיף לבחור חברה מוכרת אשר עובדת באזור שלנו. אין זה משתלם לבחור חברה שעובדת באזור אחר אשר על מנת ליהנות משירותיה, נצטרך לשלם לה גם הוצאות נסיעה וגם היא תבקש, כך סביר להניח, מחיר גבוה יותר. לכן אנחנו נחפש חברות אריזה והובלה מהעיר שלנו.

נניח ואנחנו גרים בחולון ואנחנו מעוניינים לעבור דירה בתוך העיר או אפילו מהעיר החוצה, אז נחפש הובלות בחולון, נעדיף לבחור חברה אשר עובדת בחולון ומסוגלת לבצע עבורנו את השירות הנ"ל בשעות שמתאימות לנו, לרוב נבקש שיהיו אלו שעות הבוקר המוקדמות, כך נוכל להמשיך בארגון הבית ולסיים את התהליך עוד באותו היום, כך גם לא נבזבז יום או חצי יום על המתנה לחברת ההובלות. גם המובילים עצמם ישמחו שהעבודה מתבצעת בשעות הבוקר, כך הם לא מפסידים עבודות אחרות, כך הם לא צריכים לבזבז זמן יקר בדרכים. אריזה והובלת דירה בחולון, אספקת קרטונים למעבר דירה בחולון - הכל למוביל

כיצד אנחנו יכולים למצוא חברה שמתמחה באריזה והובלת דירה בחולון?

האמת היא שכיום אנחנו נמצאים בעידן שמאוד קל למצוא וקל גם ליהנות ממחירים איכותיים, מאחר וכיום קיימות לא מעט שיטות למציאת חברות שמתעסקות בתחום, והכל בקליק אחד, כלומר דרך האינטרנט.

אנחנו יכולים לחלק את תחום החיפוש של חברות הובלה ואריזה בחולון וכך בכל עיר למעשה, ל-4 שיטות עיקריות:

שיטה ראשונה, באמצעות אתרי אינטרנט פרטיים של אותן חברות. כמו 'הכל למוביל', קיימות בשוק חברות רבות המחזיקות אתר אינטרנט עם אפשרות ליצירת קשר מיידי עם צוות החברה. באתר נוכל לקבל מידע רב על סוגי ההובלות וכן עבודות בונוס שהחברה מבצעת, כמו אספקת קרטונים למעבר דירה, אריזת חפצים, שיווק קופסאות קרטון לאריזה, אחסנה, הובלה במנוף ועוד.

שיטה שנייה, דרך מדריכים שעוסקים אך ורק בהובלות. מדובר במדריכים שכוללים חברות הובלות שונות, אותן ניתן למצוא על פי אזורים או על פי ערים. זה מאפשר לנו למצוא בקלות חברת אריזה והובלת דירה בחולון, כמו בכל עיר אחרת. אנחנו יכולים ליצור קשר עם החברה דרך האתר או באופן ישיר בטלפון.

שיטה שלישית, אתרים שעוסקים בבעלי מקצוע ובין היתר כוללים גם חברות הובלות. מדובר על אתרים שמרכזים את כל התחומים האפשריים, ביניהם גם את תחום ההובלות. היתרון באתר זה, שאם אתם זקוקים לבעלי מקצוע נוספים, אתם יכולים למצוא אותם דרך האתר ולא לחפש אותם באתרים אחרים.

שיטה רביעית היא כמובן דרך רשתות חברתיות, אפשר לקבל המלצות מחברים ומכרים או דרך קבוצות שונות אליהן אפשר להתחבר, למשל, קבוצות שקשורות למעבר דירה ועוד. היתרון בקבוצות אלו, שניתן לקבל המלצות נוספות, שקשורות לא רק לחברות עצמן אלא גם לשיטת אריזה, אופי ההובלה, ודברים אחרים שקשורים לנושא, בהם אתם מתקשים או פשוט יכולים לקבל המלצות אשר יכולות להפוך את התהליך להרבה יותר פשוט ומהיר.

אריזת דירה ואספקת קרטונים למעבר דירה בחולון - הכל למוביל

אריזת דירה ואספקת קרטונים למעבר דירה בחולון – הכל למוביל

כמה פעמים יצא לכם לארוז דירה? כמה פעמים יצא לכם לעמוד מול כל החפצים שלכם, כשלידכם יש ארגזים וקרטונים לאריזה ושאלתם את עצמכם איך אפשר לעשות את זה בצורה טובה, איך עושים את זה ביעילות, איך בכלל אנחנו יכולים לעשות את זה?

אריזת דירה היא סוג של אומנות, בדיוק כמו שלא מעט אנשים תופסים את הרעיון של אריזת בגדים במזוודה לפני טיול כסוג של אומנות, כך אריזת דירה היא אומנות לכל דבר, רק הרבה יותר גדולה ומסובכת. כשאנחנו מדברים על אומנות, הכוונה שאריזת דירה מתחלקת לכמה חלקים, וכל חלק חייב להיות מושלם אך כל התהליך עלול להיהרס, ואם הוא נהרס אז יש סיכוי רב שנאבד משהו או שאחד מהחפצים שלנו יישבר או כל דבר אחר.

כיצד אורזים דירה?

השלב הראשון הוא לקחת נייר ועט ולעשות תוכנית אריזה.
נניח ואנחנו אורזים דירה בחולון למעבר אל דירה אחרת בעיר עצמה או בעיר אחרת, אז אנחנו צריכים להכין לעצמנו תוכנית, במסגרת התוכנית נציין כיצד אנחנו מתכוונים לבצע את התהליך.

בשלב הראשון נרשום, איך אנחנו מתכננים לארוז, על פי איזה סדר. אנחנו יכולים לארוז על פי חדרים, על פי סוג חפצים, על פי אלמנטים משותפים. כל אחד בוחר את הדרך שלו. העיקר שיהיו לנו מספיק קרטונים למעבר דירה וחומרי האריזה שלהם נזדקק.

בהקשר זה כדאי לדעת שחברת 'הכל למוביל' מספקת מגוון עצום של חומרי אריזה וקרטונים מכל סוג במחירים הזולים בישראל. מעבר לכך, באפשרותכם לרכוש קרטונים ומוצרי אריזה למעבר דירה בסניף חולון הקרוב לביתכם.

בשלב השני של אריזת דירה בחולון כמו בדוגמה שלנו, אנחנו נרשום את כל הדברים שאנחנו צריכים לשים לב אליהם, כולל דברים שעלולים להוות מכשול בדרך, למשל, אם אנחנו מצפים קושי באריזה של מכשירים מסוימים, אז נרשום את זה ואם אנחנו זקוקים למנוף או למכשירים מסוימים לצורך האריזה (למשל מכשירים שיעזרו לנו לפרוק רהיטים מסוימים) אז אנחנו נרשום זאת גם. במילים אחרות, ברשימה נציין כל מה שאנחנו זקוקים לו בשביל שתהליך האריזה יעבור בצורה טובה.

בשלב השלישי, נרשום את כל מה שלא זקוק לאריזה ואנחנו מתכוונים לקחת איתנו בתיק האישי, תכשיטים, כסף, דרכונים וכדומה. נשים את כל זה בצד במקום שלא נשכח, בתוך שקית או קופסא שלא תלך לאיבוד.

לאחר מכן, נתחיל לסדר את החפצים לאריזה, כשהמטרה היא, בכל יום לארוז חלק אחר מכל חדר או חדר אחר, על מנת ששגרת החיים שלנו תיפגע כמה שפחות. קחו בחשבון, שאמורים לחלוף עוד מספר ימים עד ליום ההובלה, ולכן חשוב שנשלים את כל התהליך עד מועד ההובלה אך שלא נפגע לעצמנו בשגרת החיים, לכן את הדברים החשובים לשגרת החיים שלנו, סכו"ם, צלחות, כוסות, בגדי עבודה, נארוז בסוף.

על מנת שהתהליך יושלם בצורה אופטימלית, נציין על כל קופסה מה בדיוק אנחנו אורזים, ולאיזה חדר זה שייך. כך נוכל לסדר את הארגזים והחפצים שלנו במקום משכננו החדש בצורה מהירה ופשוטה. מכאן והלאה התהליך תלוי במובילים שהזמנו לבצע את העבודה.

מדריכים נוספים שיסייעו לכם

author-avatar

אודות און בראל

און בראל הוא הבעלים של חברת 'הכל למוביל' המתמחה בייצור ושיווק של קרטונים למעבר דירה, חומרי אריזה וקרטונים למשלוחים ולאריזה ללקוחות פרטיים, חברות ומובילים. אנו החברה הוותיקה בישראל לייצור ושיווק חומרי אריזה וקרטונים ובאתר תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים כדי לארוז דירה באופן מהיר, יעיל ובמחיר משתלם. אני מחוייב ב-100% לשביעות רצונכם המלאה! לכל הכתבות שלי | לעמוד הפייסבוק שלנו