קרטונים למעבר דירה לפי עיר

קרטונים למעבר דירה בנתניה

קרטונים למעבר דירה בנתניה

עוברים דירה בנתניה? מהיום אתם יכולים להזמין את כל מה שאתם צריכים כדי לארוז את הדירה באופן מהיר, יעיל וגם זול. ב'הכל למוביל' מגוון אינסופי של חומרי אריזה וקרטונים למעבר דירה שיהפכו לכם את החיים להרבה יותר קלים, והכל במחירים ישירים וזולים יותר ממקומות אחרים מהסיבה שאתם רוכשים הישר מן היצרן. ניתן לרכוש חבילות מעבר דירה מוכנות שמותאמות לדירות לפי מספר חדרים וכמות חפצים או לרכוש פריטים בודדים לפי דרישה. לא בטוחים אילו קרטונים וחומרי אריזה כדאי לכם לרכוש ומה אתם צריכים? צרו איתנו קשר ונציג מטעמנו ישמח לעזור לכם בחינם ובלי התחייבות. שימו לב, ניתן לרכוש את כל הפריטים ולקבל אותם עם משלוח מהיר לנתניה והסביבה.

איפה כדאי להשיג קרטונים למעבר דירה בנתניה?

יש כמה שיטות להשיג קרטונים למעבר דירה בנתניה ולעתים ניתן אפילו לעשות את זה בחינם אך צריך לזכור שלכל שיטה יש מחיר גם אם הוא לא כספי ולעתים קרובות לא כל שיטה מתאימה לכל מעבר דירה. לפניכם מספר דרכים להשיג קרטונים בנתניה, החל מהשיטה הנוחה והמהירה ועד להשגת ארגזים בחינם.

הזמנת קרטונים בנתניה ב'הכל למוביל'

מעבר דירה הוא זמן לא טוב להתחיל ולחפש הרפתקאות ואנו מאמינים שהדבר האחרון שצריך לעשות בזמן האריזה של הדירה הוא לבזבז זמן ואנרגיה בתהליכים שבסופם לא ברור בכלל מה תהיה התמורה.

אריזת דירה היא גם כך התהליך הכי מורכב והכי ארוך בכל המעבר כשבדירות קטנות הזמן הממוצע הנדרש עומד על 3 שבועות בעוד שאריזת דירות גדולות יכול לארוך למעלה מחודש ואם זה לא מספיק, אי הסדר והנוחות יכולים להוציא משלוותו את האדם הרגוע ביותר. זאת הסיבה שאנו סבורים שהיערכות לאריזה היא חלק חשוב במיוחד ואפשר לעשות את זה בצורה מהירה, נוחה וגם זולה באמצעות הזמנת חומרי אריזה וקרטונים למעבר דירה באתר 'הכל למוביל' שבו תוכלו למצוא הכל ולקבל את הקרטונים והפריטים האחרים לביתכם שבנתניה.

בין הפריטים שתוכלו למצוא אצלנו ניתן למנות כמובן קרטונים וארגזים למעבר דירה לצד שקיות אריזה גדולות, ניילון נצמד מסוגים ומידות שונים, פצפצים לעטיפה של חפצים עדינים או שבירים וכן סרטי הדבקה, ערכות סימון ועוד. מהרגע שקבלתם את הפריטים, תוכלו להתחיל ולארוז את הדירה בקצב מהיר ובאופן מסודר ובדרך כלל במחיר שאינו עולה על מאות שקלים בודדים ופחות מכך.

קרטונים למעבר דירה בנתניה בחינם

בדרך הזאת תוכלו למצוא קרטונים בחינם אם כי צריך לזכור שלעתים קרובות התהליך מלווה במאמץ בלתי מבוטל למעט מקרים שבהם יש לכם גישה חופשית לקרטונים כאלה במקום העבודה. בדרך כלל נהוג לחפש קרטונים מתאימים ברשתות השיווק השונות שפורקות סחורה אם כי הדבר דורש בדרך כלל תיאום מקדים מפני שמרבית הקרטונים שמתאימים לסחורות אינם גדולים או חזקים דיים כדי לארוז דירה ובנוסף לזה יכול להיות מאתגר לאסוף קרטונים לפני שאלה נשלחים למחזור.

אפשרות נוספת היא לחפש קרטונים אצל מי שכבר עבר דירה ושאין לו מה לעשות עם הקרטונים והארגזים ששימשו אותו. אפשר לחפש בקבוצות פייסבוק שונות ולמרות שזה נשמע קצת מנותק מהמציאות, בעיר גדולה כמו נתניה יכול להיות שיתמזל מזלכם. בכל אופן צריך לזכור שגם כשאוספים קרטונים יש צורך לבצע השלמות של חומרי אריזה הכרחיים אחרים.

בקשו קרטונים מחברת ההובלה

אם אתם מזמינים חברת הובלה כדי להעביר דירה שהגודל שלה 4 חדרים ומעלה, יכול להיות שהמובילים יסכימו לתת לכם מספר ארגזים בחינם. העלו את הנושא הזה בשלב הצעות המחיר ושקללו את המחירים בהתאם למה שאתם מקבלים מכל חברת הובלה. בדרך כלל ניתן ״להוציא״ מהמובילים 10 עד 25 קרטונים ולרכוש את השאר.

סוגי קרטונים למעבר דירה שכדאי להכיר

רבים סבורים שכדי לארוז דירה יש צורך בקרטון מובילים בסיסי אך יש להדגיש שיש מגוון קרטונים כשמה שמתאים לאריזת בגדים לא בהכרח יתאים כדי לארוז כוסות וצלחות או פריטים אחרים. לכן מומלץ להכין את הארגזים וחומרי האריזה בהתאם למה שאתם צריכים לארוז כשבין הסוגים שעליהם אנו ממליצים ניתן למנות קרטונים גדולים ופשוטים כדי לארוז חפצים גדולים אך לא שבירים ולא בעלי משקל גבוה בעוד שקרטונים חזקים וקטנים יותר משמשים לאריזה של חפצים שבירים או כבדים. כמו כן חשוב להיעזר בקרטונים מחוזקים במידה שאתם עומדים לאחסן אותם למשך תקופה כזו או אחרת.

חומרי אריזה נוספים שכדאי שיהיו לכם

לצד קרטונים למעבר דירה יש עוד חומרי אריזה שיכולים לסייע לכם לסיים את התהליך מהר יותר ובאופן הרבה יותר בטוח. ניילון פצפצים יכול להיות פתרון מעולה כדי לעטוף חפצים עדינים וגדולים כמו טלוויזיה, עטיפת רהיטים מתבצעת עם חלקי קרטון שמוצמדים לפינות כשלאחר מכן עוטפים הכל בניילון נצמד, שקיות ניילון גדולות וחזקות הן פתרון מעולה לאריזה מהירה של בגדים ופריטי טקסטיל שונים, ערכות סימון יסייעו לעשות סדר בכל התהליך וסרטי הדבקה מתאימים יהיו מעולים בחיזוק ואטימת הקרטונים. תוכלו לקבל מידע נוסף וטיפים לאריזת דירה באופן הנכון במגוון מדריכים שאנו כותבים באופן שוטף ושיכולים לסייע לכם בכל אחד משלבי המעבר מעבר לאריזה עצמה.

צריכים להתייעץ עם מומחה? צרו איתנו קשר ונשמח לסייע.

author-avatar

אודות און בראל

און בראל הוא הבעלים של חברת 'הכל למוביל' המתמחה בייצור ושיווק של קרטונים למעבר דירה, חומרי אריזה וקרטונים למשלוחים ולאריזה ללקוחות פרטיים, חברות ומובילים. אנו החברה הוותיקה בישראל לייצור ושיווק חומרי אריזה וקרטונים ובאתר תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים כדי לארוז דירה באופן מהיר, יעיל ובמחיר משתלם. אני מחוייב ב-100% לשביעות רצונכם המלאה! לכל הכתבות שלי | לעמוד הפייסבוק שלנו